Jdi na obsah Jdi na menu
 


Erotická masáž

15. 12. 2006

Erotická masáž

Obrazek

Kromě toho, že masáž zlepšuje krevní oběh, působí příznivě na zažívání, uvolňuje svaly a uklidňuje nervy, vzrušení z doteků a intenzivního stimulování vám přihraje tu nejsmyslnějí erotickou předehru, jakou si vůbec umíte představit. Proto, aby se večer odehrál opravdu ve znamení jiskřivých výbojů zakončených vzrušující nocí a nikoli ve znamení ošetřování zablokované páteře a sliznic popálených mentolovým olejem, bude se vám možná hodit několik profesionálních triků, které povznesou vaší masáž o několik úrovní výše.

Smyslné rekvizity
Klasická masáž by měla probíhat na rovné, pokud možno tvrdé, ploše, ale pokud jste se rozhodli pro ozvláštnění večera masáží erotickou, není tvrdá podložka nutností. Smyslem masáže není ani tak prohnětení svalů a uvolnění případných bloků, ale celkové uvolnění a příjemný pocit.

Pozornost byste však rozhodně měli věnovat masážním olejům, které v průběhu večera použijete. I když platí pravidlo, že olej by se neměl dostat do styku s citlivými sliznicemi, při erotické masáži se na to nelze vždy spolehnout. Profesionální maséři doporučují vyhnout se pro ten účel eukalyptovým, mentolovým a mátovým masážním olejům, které se ve styku se sliznicemi nechovají úplně přátelsky. Pokud zapomenete nakoupit patřičné masážní rekvizity, dobře vám poslouží i kvalitní olivový olej, který se navíc doporučuje i pro jeho blahodárný vliv na pleť.  Rozhodnete-li pro partnerskou masáž, měli byste rozhodně investovat i do kvalitního lubrikačního gelu.

Ostatní romanticko erotické rekvizity, jako jsou svíčky, hedvábné šátky a podobně, závisí už jen na vaší fantazii. Pokud máte ale možnost, pustit v průběhu masáže pomalou hudbu, určitě toho využijte. Hudební kulisa nejen prospěje uvolněné atmosféře, ale především vám pomůže udržovat masáž ve stejnoměrném rytmu.

Sexy chodidla
Než začnete masírovat, rozetřete trochu oleje mezi dlaněmi, jednak tak rozetřete olej mnohem rovnoměrněji a jednak si zahřejete ruce. Před samotnou masáží byste měli vědět, že v podstatě existují tři základní způsoby masírování: mnutí, roztírání a lehké poklepávání.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli z nich či libovolnou kombinaci, existuje několik základních pravidel masírování, které byste měli respektovat, pokud netoužíte po tom, aby tato masáž byla poslední vaší společnou akcí:

  • Nemasírujte horizontálně přes páteř, ale vždy po stranách a směrem od ní.
  • Neměli byste masírovat směrem k hlavě, ale tah a pohyb by měl směřovat k dolní polovině těla.
  • U tělních dutin (hrudník, břicho) je potřeba dramaticky snížit tlak a volit spíš mnutí než roztírání nebo poklepávání.
  • Na začátku masáže je potřeba volit mírné tempo i tlak, aby se svaly měly čas zahřát a uvolnit.
  • Stejná uvolňovací část musí masáž zakončovat.

V jakém pořadí budete svou erotickou masáž provádět, záleží výhradně na vás. Profesionálové však doporučují začít u rukou nebo nohou. Jednak se jedná o menší plochy, na kterých se dostatečně zahřejete i vy a jednak se při jejich masírování uvolní a zklidní zbytek těla, takže až se dopracujete k větším plochám, jako jsou třeba záda, krk, nebo obličej, budete pracovat s mnohem vláčnějším "materiálem."

Vhodným začátkem je například masáž chodidel: nejprve rozetřete olej dlouhými tahy od prstů ke kotníkům. Kroužením obou palců a jemným tlakem masírujte patu, plosku chodidla a prostor pod prsty. Promačkejte nožní klenbu obou chodidel a klouby prstů projeďte několikrát po celé délce chodidla od prstů k patě. Pokračujte nahoru ke kotníků a pak dále ke kolenům.

Extra triky
Podmínkou úspěšné a příjemné masáže je naprosté uvolnění. Pokud budete staženi obavami, nebo ještě hůř bolestí, určitě se nebude jednat o inspirativní zážitek. Naprostou nutností je pravidelné a hluboké dýchání, které k svalům přivádí dostatek kyslíku a uvolňuje celé tělo. Nebojte se během masáže využít i netradičnější pomůcky jako jsou například hedvábné šátky nebo jemné kartáčky, kterými můžete drahé polovičce přejíždět podél páteře nebo kdekoli jinde po těle. Ačkoli se nejedná o typické masážní pomůcky, můžete si s jejich pomocí prohloubit příjemné pocity a dopřát svým hmatovým buňkám nevšední zážitek.

Pokud vám připadá klasická masáž příliš nudná, můžete zvolit netradiční variantu masírování. Začnete zlehka a jemně masírovat tělo své/ho partnera/partnerky a postupně přidávejte na intenzitě. Rychlost může zůstat neměnná a nemusíte si vymýšlet ani jiné pohyby, jen postupně zvyšujte tlak, který vyvíjejí vaše prsty. Jakmile dosáhnete stupně, kdy vám buďto umdlévají ruce, nebo kdy vaše masírování začíná bolet, okamžitě přestaňte. Bez varování pak nahraďte soustavný tlak za něžné a letmé doteky, které se jen jemně dotýkají kůže. Prokrvená a namasírovaná pokožka bude na podobné doteky reagovat mnohem citlivěji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

erotická masáž

(Marika, 20. 1. 2014 1:03)

Při erotické masáži je nejlepší nejdříve reflexní terapie chodidel, pak hlazení po celém těle jen prsty, po té natření těla masážním olejem-výběr je veliký, viz třeba zde: http://www.ruzovyslon.cz/masaznioleje/
třeba Swede meruňku můžete i olizovat, a znovu masáž,třeba i s placáním po zadečku, najednou můžete zažít spolu sexuální zážitek... a pak už jste v takovém transu-jako v ráji...:-) :-)

dotaz

(stanislav Ohem, 1. 12. 2007 5:28)

Na masáže se chodi pouze v parech a ne li je k dispozici maserka v případě muže.je v tomto případě úloha muže zcela pasivní. Kde najdu k dispozici případné termíny konání.thajské masáže

(PF, 9. 2. 2011 0:31)

Thajské masáže
Zkusil Jsem na Slovensku Sabai v Laurinské. Vždy předtím jsem se thajských masáží bál. Strašili mě, že to bude bolet, ale musím přiznat, že se mi to líbilo. Zpočátku jsem byl trochu napjatý, ale pak se mi dostala hudba do hlavy a málem jsem usnul. Bylo to moc příjemné. dal jsem si Ritual - masáž s nahřátými bylinnými baťůžky (viz http://www.sabai.sk/sk/laurinska/sluzby).
PF