Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když u něho chcete přespat (POPRVÉ)

Možná všechno vyjde a vy si užijete skvělý sex a snídani v posteli. Jenže možná taky ne. Zklamání se ale vyhnete, když si předem pohlídáte tohle.
Nejspíš si myslíte, že o nic nejde. Z kina nebo večeře prostě zamíříte k novému partnerovi, schrupnete si v jeho posteli a ráno pojedete domů. První noc u dosud neprobádaného milence se ale může proměnit v hororový zážitek! A docela snadno. Proto se vám vyplatí důkladně se připravit. Čtěte, co byste měla udělat, než (a až) se u něho vyspíte – a jaká varovná znamení vám oznámí, že vstupujete do minového pole.
1
Promluvte si o spaní
Vy chcete usínat přitulená, jenže on se nevyspí, když se ho někdo dotýká. Nebo naopak. Tenhle problém má spousta párů. Jediné řešení: Předem si o tom promluvte. Pokud už s ním ležíte v posteli a nejste si jistá, jestli chce usínat s vámi, nebo sám, na deset minut se k němu přitulte a pak se odvalte na svou stranu postele.

Taktně ho odmítněte
Možná se v pět ráno probudí a dostane chuť na další kolo milostných radovánek. Jestliže ale nemáte náladu, do ničeho se nenuťte. "Předstírejte, že spíte, pravidelně oddechujte a ignorujte ho," radí čtyřiadvacetiletá plavčice Renata. A co když se v pět ráno rozbouří hormony vám? "Probuďte ho vášnivým polibkem a jazykem mu pomalu sjíždějte po těle níž a níž," doporučuje devětadvacetiletý kytarista Zdeněk. "Vůbec si neumím představit, že bych na něco tak příjemného okamžitě nezareagoval."

Omrkněte jeho doupě
Do bytu svého milého byste neměla vstoupit poprvé až v okamžiku, kdy tam hodláte strávit noc. Najděte si záminku a partnerovo hnízdo pro jistotu prověřte předem. Třeba navrhněte, že si tam společně ukuchtíte večeři a pak vyrazíte na bowling. Jakmile překročíte práh, pátrejte po následujících varovných znameních. A jestliže je objevíte, raději si nechte na společnou noc zajít chuť.
* Jiné ženy. Pokud stojíte o vztah, fotografie jeho bývalé nebo kamarádky na nočním stolku vám první společnou noc spolehlivě pokazí. A ještě víc vás rozhodí důkazy, že nejste jediná, kdo u partnera po nocích přebývá (krabička od tamponů v odpadkovém koši, obal od kondomu na podlaze v ložnici, sponka do vlasů na poličce). Varovat by vás měla i podezřelá zásoba zubních kartáčků "pro návštěvy".
*l Špína. Spousta chlapů považuje úklid za ztrátu času, jenže mezi mírným chaosem (slipy na podlaze, tričko pohozené přes křeslo) a nechutným nepořádkem (hora plesnivých talířů ve dřezu) je velký rozdíl. Vážně byste chtěla nocovat v bytě, kde se štítíte na cokoliv sáhnout?
* Pubertální kulisy. Jestliže mu táhne na třicítku a stále žije v mrňavém bytě s pěti spolubydlícími, snídá pivo a slané brambůrky, nad postelí mu visí plakát Lary Croftové a celý pokoj zabírá sbírka modelů letadýlek, nejspíš na vážnou známost zatím nemá.
* Postel pro jednoho. Chlap, který usíná na letišti, už pravděpodobně se vztahem počítá. Pokud se tísní na gauči, ještě by tam rád zůstal sám.
2
Vyhněte se alkoholu
Když jste opilá láskou (a touhou), snadno nad sebou ztratíte kontrolu a obrátíte do sebe větší než malé množství vína nebo koktejlů. Sex v opilosti ale obvykle za moc nestojí a navíc hrozí, že si ráno nebudete nic pamatovat. Takže si před první společnou nocí dejte pár vinných střiků – a dost.

Vyjadřujte se chytře
Jestli se u něho chystáte přespat, vyhněte se tématům, která by vás rozhádala nebo zchladila atmosféru. Některé mírně ožehavé věci byste ale přece jen probrat měli.
* Nezmiňujte se o svém bývalém (obzvlášť ne o jeho erotických choutkách a délce penisu).
* Popovídejte si o pohlavních chorobách. Zeptejte se ho, jestli je zdravý a jestli se někdy nechal testovat.
* Nemluvte o zvířátkách, třeba jak jsou roztomilá a jak p matce, o jeho matce i o dětech, které byste jednou chtěla s někým mít).
* Prozraďte, co máte a nemáte ráda při sexu. Popište mu, co byste s ním chtěla dělat a co by mohl provádět on s vámi.

67% mužů spolehlivě odradíte, když si po první společné noci nastěhujete do jeho koupelny svůj kartáček!

Co se vám bude hodit
Pro všechny případy mějte v kabelce tyhle věci:
* Kondomy (i když berete pilulky, nenamlouvejte si, že je váš drahý imunní vůči pohlavním chorobám).
* Odličovací ubrousky. Ať vás ani nenapadne usnout s nalíčeným obličejem.
* Šminky. Přihoďte do kabelky řasenku a make-up, kterým ráno rozzáříte unavenou pleť.
* Žvýkačky bez cukru. Jestli máte v příručním zavazadle místo, zabalte si i kartáček na zuby.
* Peníze na taxík. Když se noční dobrodružství nevyvede podle vašich představ, můžete se kdykoliv dostat bezpečně domů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář